Title Image

Pood

Kõrvarõngad D/K ANTONIA AQUA GREEN, Swarovski® kristallid.

69.00

Yeaaahh.. Need kõrvarõngad on erakordsed, sest nende kandja on erakordne! Sära Swarovski® kristallide lummavas hiilguses. Naudi nende ehete kestvust ja vastupidavust, tunne naudingut unikaalsest Taani käsitöö disainist. kõrvarõngad on valmistatud messingust ja kaetud kullaioonide kihiga, mis on vastupidavam ja vähem vastuvõtlikum kriimustustele, kui klassikaliselt kullatud ehe. Swarovski® kristallid loovad luksusliku staatuse. Kinnitus on valmistatud kirurgilisest terasest. Niklivaba ja hüpoallergiline.

Materjal: messing, kullatud ioonkihiga, Swarovski® kristallid.
Inspiratsioon: klassika

Otsas

SKU: 420093 Kategooria:

Ehete lugu

Venerdist leiad itaalia ehtebrändi nimega Vestopazzo. Boho stiilis ehete kandmine on elustiil, milles sa oled õnnelik, muretu ja enesekindel. Ehete looming on inspireeritud kaugete maade kohalike käsitööliste oskustest. Kõik ehted on loodud käsitööna. Vestopazzo ehted on ülimalt rahakotisõbralikud ja peale Vestopazzot jääb alles puhtam ning hoitum maailm, sest kõik alumiinium ehted on loodud 100% taaskasutatud materjalidest.

Ehete hooldus ja kvaliteet

Hoolitse oma mälestuste eest, et need püsiks aastaid kirkana. Venerdi maailmas müügil olevad Vestopazzo ehted ja aksessuaarid on mõeldud nii naistele kui meestele, meil pole vahet, sinu hing valib ehte. Ehete eest hoolitsemine on lihtne, kui järgid kõigest väikeseid igapäevaseid rituaale. - Palun hoiusta oma ehteid alati spetsiaalses Vestopazzo ehtekotis, mille saad ostuga kingitusena kaasa. - Alumiinium ehteid puhasta vee ja seebiga. - Messing, hõbetatud ja kullatud ehted hoia eemal söövitavatest ainetest, et kaitsta ehte pealmist kihti ja säravat kirgast välimust. Hoia eriliselt neid ehteid ja väldi: desinfitseerimisvahendeid, parfüüme, kehakreeme, merevett jmt. Palun eemalda ehted enne spaad ja vannirituaale. - Käsitsi valmistatud ehted ja aksessuaarid on erilised just tänu nende elementidele: laava kivi, hematiit, ahhaat, apatiit. Lisaks puidu, naha ja hõbeda kooslus. Hoia neid ehteid vee ja teiste ainete eest. Eemalda alati enne teiste ainetega kokkupuutumist.

Kivi

Swarovski® kristall

Värv

Aqua/ green

Materjal

Kullatud