Title Image

Taaskasutus

Alumiinium on 100% taaskasutatud, eesmärgiga hoida ja austada meid ümbritsevat loodust.
Iga ehe on unikaalne ja valmistatud käsitööna. Alumiinium on suurepärane reisikaaslane, taludes hästi erinevaid tingimusi ja sobitudes iga nahatüübiga.

Vestopazzo töötleb igal aastal ümber 100 000kg alumiiniumi.

 

Oleme veendunud, et teise võimaluse andmine on oluline. Nii me tegimegi alumiiniumiga, mis algselt oli pott, siis potikaas, kuid mis seejärel sulatati ja unustuste hõlma jäeti. Kuniks maagiliste kätega käsitööliste kreatiivsus ja kirg andis alumiiniumile uue elu.

KÄSITÖÖ

 

Messing on üks neist materjalidest, mis on ere nagu päike ja eriline nagu see hing, kes seda ehet kannab. Kogu protsess on valminud täielikult käsitööna.

 

Osa messingust on taaskasutatud. Detailide struktuur on alati käega katsudes erinev ja erakordne. Need lained, südamed ja ringid.
“Iga ehte loomise taga on erinev hing”
Töötame käsitöölistega ülemaailma, luues nendega pikaajalisi, loomingulisi ja kestvaid suhteid. Kõigele vaatamata peame tähtsaimaks seda naeratust, mida nende ehete loojate nägudel näeme ehteid valmistades ja see ongi põhjus, miks neid ehteid kandes on sul hea tunne!

Naturaalsed kangad

 

Kujuta ette kangastelgede häält, õmblusnõela mõnusat rütmi või seda lõhna, mis on õmblustöökojas. Peame oliliseks, et me ei kaotaks sidet loodusega ja väärtustaksime lihtsust.
Peamiselt kasutatavad materjalid on puuvill ja taimedega seotud kiud. Kasutades kangastelgi ja viimistledes 100% käsitsi, see rütm, mida need loomingulised käed loovad, annavad väärtuse igale tootele.
“Pikk teekond saab alguse alati esimeset väikesest sammust”
Tere tulemast avastama meie maailma!