Title Image

Elustiil

Kas nägid seda naeratust tema suul? Kas vaatasid talle järgi, kui ta möödus? Kas tundsid soojust, kui nad kallistasid? Peatu ja vaata neid inimesi – nad on õnnelikud, sest nad kannavad ehteid, mis loovad hea tunde.

 

Meie missioon on muuta õnnelikuks nii palju inimesi kui võimalik.

 

Meid lummavad inimesed, maailma eripaigust, nende igapäevased hetked on meie reiside erilised hetked.
See itaallane jõudis meieni täpselt sel hetkel, kui me teda kõige enam vajasime. Olime teel ehedasse Itaalia pulma, kui avastasin, et olen kõik oma ehted koju unustanud. Nii nagu leiavad inimesed teinetest, leidsime meie Vestopazzo, kes sel hetkel päästis päeva. Ma tundsin end hästi, sest ma naersin kogu õhtu. Miks? Soojad ja siirad inimesed tähistamas teineteise leidmist, kindlasti. Kuid ka sellepärast, et leidsin ehted, mis panevad mind hästi tundma.

 

Vestopazzo disainehted on mõeldud selle kandjat õnnelikuks tegema ja selle eest kõrget hinda tasumata ja seda igas mõttes, sest peale Vestopazzot jääb ikkagi alles puhtam ja hoitum maailm. Kirg, inspiratsioon ja kujutlusvõime tuleneb tervest maailmast. Austades ja jagades edasi kaugete maade kohalike käsitöömeistrite oskusi. Iga detail on unikaalne ja kordumatu, täpselt nagu selle kandja. Hoolivus ja kirg muudavad nende ehete loojad väsimatuks, et luua aina uusi vorme ja tehnikaid rikastamaks sinu igapäevaelu ja erilisi hetki.

 

Looming, mis loob head tunnet! Vaata ehteid!