Title Image

Pood

Kõrvarõngad D/K AMY SS PASTEL, Swarovski® kristallidega.

79.00

You are faboulous! Sillerdavad ja säravad suursugused Swarovski® kristallidega kõrvarõngad on lihtsalt jumalikud. Piisavalt kerged, et sul oleks mugav neid kanda. Kuid piisavalt suured, et olla täiuslikult tähelepanu keskpunktis. Sinu aeg on särada! Kinnitus on valmistatud kirurgilisest terasest. Loodud käsitööna, nikli vaba.

Materjal: poleeritud messing, hõbe, Swarovski® kristallidega.
Inspiratsioon: statement style

Otsas

SKU: 380034 Kategooria:

Ehete lugu

Venerdist leiad itaalia ehtebrändi nimega Vestopazzo. Boho stiilis ehete kandmine on elustiil, milles sa oled õnnelik, muretu ja enesekindel. Ehete looming on inspireeritud kaugete maade kohalike käsitööliste oskustest. Kõik ehted on loodud käsitööna. Vestopazzo ehted on ülimalt rahakotisõbralikud ja peale Vestopazzot jääb alles puhtam ning hoitum maailm, sest kõik alumiinium ehted on loodud 100% taaskasutatud materjalidest.

Ehete hooldus ja kvaliteet

Hoolitse oma mälestuste eest, et need püsiks aastaid kirkana. Venerdi maailmas müügil olevad Vestopazzo ehted ja aksessuaarid on mõeldud nii naistele kui meestele, meil pole vahet, sinu hing valib ehte. Ehete eest hoolitsemine on lihtne, kui järgid kõigest väikeseid igapäevaseid rituaale. - Palun hoiusta oma ehteid alati spetsiaalses Vestopazzo ehtekotis, mille saad ostuga kingitusena kaasa. - Alumiinium ehteid puhasta vee ja seebiga. - Messing, hõbetatud ja kullatud ehted hoia eemal söövitavatest ainetest, et kaitsta ehte pealmist kihti ja säravat kirgast välimust. Hoia eriliselt neid ehteid ja väldi: desinfitseerimisvahendeid, parfüüme, kehakreeme, merevett jmt. Palun eemalda ehted enne spaad ja vannirituaale. - Käsitsi valmistatud ehted ja aksessuaarid on erilised just tänu nende elementidele: laava kivi, hematiit, ahhaat, apatiit. Lisaks puidu, naha ja hõbeda kooslus. Hoia neid ehteid vee ja teiste ainete eest. Eemalda alati enne teiste ainetega kokkupuutumist.

Värv

pastelne

Kivi

Swarovski® kristall

Materjal

Hõbetatud