Title Image

Pood

Kaelaehe silindri ja ringikujuliste ripatsitega – 100% taaskasutatud alumiinium

22.50

Käsitööna loodud 100% taaskasutatud alumiinium ehe. Kerge ja efektne. Nikkel testitud, hüpoallergiline. Alumiinium on veekindel ja sobib igale nahatüübile.

Igal aastal töötleb Vestopazzo ümber 100 000 kg alumiiniumi. Läbi kunstiliste ja loovate käsitööliste käte, on sinu kaelas või käes ehe, mis alles eile oli automootori osa ja rändas ringi laias ilmas või potikaas, millest täna on loodud imeline uus elu sõrmusena. Ehted, millel on lugu jutustada ning mille peaosatäitja oled sina.

Materjal: 100% taaskasutatud alumiinium
Inspiratsioon: kingitus erilisele inimesele

Otsas

SKU: AL04017 Kategooria:

Ehete lugu

Venerdist leiad itaalia ehtebrändi nimega Vestopazzo. Boho stiilis ehete kandmine on elustiil, milles sa oled õnnelik, muretu ja enesekindel. Ehete looming on inspireeritud kaugete maade kohalike käsitööliste oskustest. Kõik ehted on loodud käsitööna. Vestopazzo ehted on ülimalt rahakotisõbralikud ja peale Vestopazzot jääb alles puhtam ning hoitum maailm, sest kõik alumiinium ehted on loodud 100% taaskasutatud materjalidest.

Ehete hooldus ja kvaliteet

Hoolitse oma mälestuste eest, et need püsiks aastaid kirkana. Venerdi maailmas müügil olevad Vestopazzo ehted ja aksessuaarid on mõeldud nii naistele kui meestele, meil pole vahet, sinu hing valib ehte. Ehete eest hoolitsemine on lihtne, kui järgid kõigest väikeseid igapäevaseid rituaale. - Palun hoiusta oma ehteid alati spetsiaalses Vestopazzo ehtekotis, mille saad ostuga kingitusena kaasa. - Alumiinium ehteid puhasta vee ja seebiga. - Messing, hõbetatud ja kullatud ehted hoia eemal söövitavatest ainetest, et kaitsta ehte pealmist kihti ja säravat kirgast välimust. Hoia eriliselt neid ehteid ja väldi: desinfitseerimisvahendeid, parfüüme, kehakreeme, merevett jmt. Palun eemalda ehted enne spaad ja vannirituaale. - Käsitsi valmistatud ehted ja aksessuaarid on erilised just tänu nende elementidele: laava kivi, hematiit, ahhaat, apatiit. Lisaks puidu, naha ja hõbeda kooslus. Hoia neid ehteid vee ja teiste ainete eest. Eemalda alati enne teiste ainetega kokkupuutumist.

Brand

Vestopazzo

Materjal

Alumiinium