Title Image

Pood

Kullatud kaelaehe kahe keti ja kaardiga.

39.00

Käsitööna loodud ülekullatud ehe. Nikkel testitud, hüpoallergiline. Tsirkoonidega kaunistatud detailid.

Hõbeda ja kullaga kaetud ehted naturaalsete tsirkoonelementidega. Vanadel aegadel armastati arvata, et tsirkoon kaitseb haiguste, vigastuste, röövimise eest. Nimetatud ka kivide kuningaks. Väike, kuid väärtuslik kingitus elegantse välimuse loomiseks. Selle ehtedetaili särav välimus ja maagilised detailid lihtsalt panevad armuma selle võlusse.

Material: kullatud, tsirkoonidega
Inspiratsioon: erilised hetked

Otsas

SKU: KG2002 Kategooria:

Ehete lugu

Venerdist leiad itaalia ehtebrändi nimega Vestopazzo. Boho stiilis ehete kandmine on elustiil, milles sa oled õnnelik, muretu ja enesekindel. Ehete looming on inspireeritud kaugete maade kohalike käsitööliste oskustest. Kõik ehted on loodud käsitööna. Vestopazzo ehted on ülimalt rahakotisõbralikud ja peale Vestopazzot jääb alles puhtam ning hoitum maailm, sest kõik alumiinium ehted on loodud 100% taaskasutatud materjalidest.

Ehete hooldus ja kvaliteet

Hoolitse oma mälestuste eest, et need püsiks aastaid kirkana. Venerdi maailmas müügil olevad Vestopazzo ehted ja aksessuaarid on mõeldud nii naistele kui meestele, meil pole vahet, sinu hing valib ehte. Ehete eest hoolitsemine on lihtne, kui järgid kõigest väikeseid igapäevaseid rituaale. - Palun hoiusta oma ehteid alati spetsiaalses Vestopazzo ehtekotis, mille saad ostuga kingitusena kaasa. - Alumiinium ehteid puhasta vee ja seebiga. - Messing, hõbetatud ja kullatud ehted hoia eemal söövitavatest ainetest, et kaitsta ehte pealmist kihti ja säravat kirgast välimust. Hoia eriliselt neid ehteid ja väldi: desinfitseerimisvahendeid, parfüüme, kehakreeme, merevett jmt. Palun eemalda ehted enne spaad ja vannirituaale. - Käsitsi valmistatud ehted ja aksessuaarid on erilised just tänu nende elementidele: laava kivi, hematiit, ahhaat, apatiit. Lisaks puidu, naha ja hõbeda kooslus. Hoia neid ehteid vee ja teiste ainete eest. Eemalda alati enne teiste ainetega kokkupuutumist.

Brand

Vestopazzo

Materjal

Kullatud