Title Image

Kuidas valida kaelakett vastavalt riietele ja välimusele?

Kuidas valida kaelakett vastavalt riietele ja välimusele?

Kaelakee kettide tüübid: kui palju on mudeleid ja kuidas neid iga stiiliga kombineerida?

Kas armastad lülikett kaelakeesid ja otsid endale sobivat mudelit? Kaelakette on mitut tüüpi ja see trend on igihaljas, mida saab kombineerida kõigi stiilidega. Ideaalne aksessuaar, et väljendada jõudu ja energiat.

Iga erinev ketitüüp aitab luua julgema või stiilsema kombinatsiooni, sõltuvalt sellest, mida rõhutada soovid – oma meiki või riietust. Õhukestest väga paksude kettideni, tegelikult pole läbimõõdu ja materjali kombinatsioonidel piire.

4 tüüpi kaelakee kette

Kui otsid oma riietuse jaoks sobivaid kombinatsioone, siis siit leiad väärt nõuandeid, kuidas sobitada kaelakee mudelid ja eri tüüpi ketid:

  1. Käsitööna valminud disain kett

Meile Venerdis meeldib alati olla loominguline, seetõttu pakume igal hooajal uusi disainilahendusi, millesse armuda. Näiteks 100% taaskasutatud alumiiniumist müntidega kaelakees vahelduvad korrapäratud osad ja tühimikud, mis täiustab isegi lihtsat kontori välimust. Selles taaskasutatud materjalist ehtes on tunda käsitöö detailsust ning ta kehastab kõiki ringlussevõetud alumiiniumist aksessuaaride eeliseid.

  1. Gourmet-lülikett

Isegi kõige lihtsamad kaelakeed võivad sinu igapäevaseid riideid täiustada. Olgu selleks üks teraskett või kahekordne keerdkett. Ketile on iseloomulik sirgjoonelisus ja konkreetsus, mistõttu saab seda kanda nii sportlikuma riietusega kui ka elegantsemate rõivastega.

  1. Traadi ja lüliga kett.

Kui sulle meeldivad suure mahulised kujundid ja oled taaskasutatud ehete armastaja, siis vali reguleeritava traadiga kaelakee. Lühemalt kandes sobib see ideaalselt bleiserite, lahtise särgiga või hoopis kerge kõrge kaelusega kampsuniga.

  1. Tugev kett

Energiast pakatav kuldne lülikett on ehtelaeka kohustuslik ese, mida saab kanda igal sulle sobival hetkel.

Loo Venerdi kaelakettidega isikupärastatud ja võidukas välimus!

Venerdi kollektsioonide tugevaks küljeks on erinevate mudelite, töötluse ja materjalide valik. Vallandada oma loovus, kombineeri ehteid taaskasutatud alumiiniumist või terasest erinevate ühe- või mitmevärviliste disainidega. Ole loov, et tuua esile aksessuaaride eripära ja käsitöö meisterlikkus.

Avasta kõik Venerdi ehtekollektsioonid ja telli Venerdi uudiskiri, et saada värskemaid pakkumisi!