Title Image

Kuidas isikupärastada oma ehteid?

Kuidas isikupärastada oma ehteid?

Miks isikupärastatud ehted on ainulaadne kingitus sulle ja su lähedastele?

Ehete kaudu saab anda edasi meeleolu, tunnet või emotsiooni. Tegelikult on ehted ka viis enda väljendamiseks, nt kingitus olulisele inimesele sünnipäevaks, aastapäevaks või lihtsalt kiindumuse ja armastuse näitamiseks.

Unikaalsust saad luua näiteks kui kombineerid ripatseid ja amuleti detaile käevõrude või kaelakeedega – väikeste sümbolitega, mis teevad ehted ainulaadseks ja eriliseks.

Siin on mõned kasulikud nõuanded, kuidas ja kust leida isikupäraseid ehteid.

Milliseid ehteid on kõige parem isikupärastada?

Ehted võivad olla väga sümboolsed ja rõõmu toovad, näiteks sõpruse või armastusega seotud kingid. Neid saab muuta veelgi erilisemaks ja originaalsemaks, kui lisada ripatseid ja amulette – väikesed, kuid samas ainulaadsed detailid. Mõnikord piisab amuletist, et kaunistada isegi lihtsat käevõru: näiteks süda, et muuta see romantilisemaks või kuupäevaga graveeritud tahvel tähtsa sündmuse meenutamiseks.

4 ideed, kuidas isikupärastada ehteid ja muuta need ainulaadseks

Alumiiniumist tähestiku tähed ja sümbolid on üks sobivamaid võimalusi aksessuaaride isikupärastamiseks. Kui aga vajad veel ideid, kuidas sobitada ripatseid ja amulette, et muuta oma stiil unikaalseks või luua unikaalne kingitus, siis siin on mõned ideed:

  1. Tähtedega käevõru. Lahendus, mis ei lähe kunagi moest, tähestiku tähed sobivad diskreetsele ja jäigale käevõrule või alternatiivina mugavale ja elastsele käevõrule.
  2. Traadist käevõru. Kui aga eelistad lihtsat ja minimaalset lahendust siis kombineeri tähed-amuletid reguleeritava traadist käevõruga.
  3. Ripatsid/amuletid. Ripatsid ja amuletid on sageli originaalne kingiidee, et edastada sõnumit lähedastele inimestele. Vali lihtsalt kõige sobivam sümbol, mis sinu sõnumit kõige paremini väljendaks!
  4. Ripatsite ja kirjadega kaelakee. Miks mitte kombineerida erinevaid sümboleid ja tähti omavahel? Südamekujulise ripatsiga traadist kaelakee kujutab endast armsat kingitust, millega kallist inimest üllatada.

Lase oma fantaasial lennata Venerdi isikupärastatavate ehetega!

Ehete isikupärastamine on osutunud viimaste aastate üheks kuumimaks trendiks. See on ideaalne viis isikupära väljendamiseks või sõnumi edastamiseks. Venerdi Eesti ehtekollektsioonist leiad kvaliteetsed ja maksimaalset mitmekülgsust pakkuvad ehted, lase ainult kujutlusvõimel lennata.

Meie kataloog on väga rikkalik ja pidevalt uuenev. Pakume ehteid, ripatseid ja amulette igas vormis ja suuruses, et täita ka kõige erinevamaid vajadusi ja stiile. Kas teadsid, et Venerdi ripatsid on valmistatud 100% taaskasutatavast alumiiniumist ja on meie käsitööliste poolt käsitsi valmistatud.

Sirvige meie e-poodi või Venerdi Solarise poodi ja telli uudiskiri, et saada infot ja sooduspakkumisi!