Title Image

Ehted ja aksessuaarid randa ja basseini äärde!

Ehted ja aksessuaarid randa ja basseini äärde!

Millised on viimased ranna aksessuaaride trendid?

Sulle meeldib rannas käia, kuid ei taha loobuda ehetest? Me teame seda tunnet! Rannas ja basseini ääres on kindlasti staariks värvid ja käsitöö disain. Rannas jalutades või kohvikus kokteili nautides rõhutavad sinu kaunist päevitust Venerdi käsitsi valminud ehted. Värvide mäng ja vormide mitmekesisus annavad edasi kergust ning helmed ja ripatsid lisavad stiili.

Avasta uusimad ehted ja aksessuaarid, mida suvel kanda!

Suvi on parim aeg oma välimust täiendada messingist aksessuaaridega! Olenemata, kas su ujumisriided on lihtsamast kangast või heegeldatud, ühe- või mitmevärvilised, messingist käevõrude segu on alati suurepärane valik.

Ehete kombineerimine on hetkel populaarne ning sul on võimalus luua unikaalne välimus, kasutades erinevaid materjale ja ripatseid. Mitmevärvilised aksessuaarid on kahtlemata hea valik ja igaüks leiab omale sobiva.

Millised on rannaehete trendid?

Rannas Happy Hour tundi nautides vali lainete liikumist meenutavate looklevate kujunditega sõrmused. Rannapeole soovitame paelaga kaelakeed või kombineeri mitu ehet omavahel, et teistest erineda ja olla isikupärane.

Päev rannas koos sõpradega, aga sa ei taha rannas oma aksessuaaridest loobuda? Kõrvarõngad on hea valik stiili ja mugavuse vahel. Lihtsate ripatsite asemel vali hoopis ümarad rõngad ja sobita need oma bikiinide värviga.

Alates kõige ikoonilisematest vormidest kuni kõige looklevamate vormideni – leia endale sobivaim!

Kust leida käsitsi valminud kuldseid messingist aksessuaare?

Kui otsid viimaseid trende oma suvise välimuse jaoks siis käsitööna valminud messingist aksessuaarid sobivad ideaalselt. Need on viimse detailini põhjalikult disainitud.

Olles väljasõidul või rannas, kandes bikiine või lemmik teksapükse, toovad Venerdi ehted suve ja sära, kus iganes sa ka ei viibiks.

Julge erineda ning vali Fiesta & Doodle käevõrude, kaelakeede või kõrvarõngaste hulgast endale sobivaimad ehted.

Leia palju teisi kasulikke soovitusi ja nõuandeid meie artiklite seast!