Title Image

6 ehtekomplekti, mis peavad olema igal naisel!

6 ehtekomplekti, mis peavad olema igal naisel!

Millised on ehete trendikad materjalid ja disainid?

Sulle meeldib viimistleda oma välimust ehete ja aksessuaaridega? Õigete ehete valimine nõuab aega ja ei ole alati lihtne.

Kui palju on trende ja kuidas valida kõige sobivam, et rõhutada oma isikupära ja stiili?

On kahte tüüpi inimesi – ühed, kes ei suuda loobuda klassikalise kujundusega ehetest, mis sobivad iga riietusega ning teised kes valivad ehteid hetke trendide põhjal.

Mõned nipid, kuidas valida endale sobivaid sõrmuseid, kaelakeesid ja käevõrusid ning millised 6 ehet peaksid olema sinu ehtekarbis.

Minimaalne, klassikaline või maksimaalne! Millised ehted peaksid olema sinu ehtekarbis?

Tõelised moe sõltlased järgivad alati hooaja trende ja oskavad üllatada unikaalsete ja eriliste ehetega. Olenemata sinu stiilist on siiski mõned ehted, mida sa peaksid kindlasti omama.

Viimased ehtetrendid:

Lühikesed ja pikad amuletiga kaelakeed, mis mängivad sümmeetria, värvide ja erinevate materjalidega. Parim valik on käsitsi valmistatud ja 100% taaskasutatud alumiiniumist kollektsioon.

6 ehtekomplekti, millega saavutad perfektse välimuse

Kui soovid täiendada oma ehtekarpi igihaljaste ja igaks hooajaks sobilike ehetega, siis soovitame sulle 100% taaskasutatud alumiiniumist valmistatud aksessuaare. Iga toode on hüpoallergeenne ja ilma pinnakatte vahenditeta. Lisaks saab neid kergelt seebi ja veega pesta!

Venerdi top 6 aksessuaari:

  1. Ripatsiga kaelakee. Ideaalne kombineerimaks erineva pikkusega kaelakeede või värviliste choker’idega. See loob värske, kuid glamuurse välimuse ja kaunistab dekolteed stiilselt. Romantilisema välimuse jaoks võid valida südame ripatsiga kaelakee, mis on kerge ja mugav tänu reguleeritavale klambrile. Saad seda kanda pikemalt või lühemalt, sõltuvalt sinu riietusest.
  2. Keti käevõru. Mis võiks olla trendikam, kui erilise geomeetria ja keerulise disainiga Venerdi käevõru? See ehe täiustab iga välimust ja alumiiniumist valmistatud keti versiooni võib kanda iga päev ja igas vanuses.
  3. Pikk kaelakee: Sobib ideaalselt nii suvel kui ka talvel. Ta kohandub iga riietusega ja muudab isegi kõige lihtsama outfiti eriliseks. Pikk kaelakee, millel on väikesed ripatsid, sobib hästi kanda koos suvekleidiga. Samas pükskostüümi juurde võiks kombineerida lühemaid, erineva suuruse ja kujundusega kaelakette. Oluline on alati kasutada oma kujutlusvõimet ja julgeda eksperimenteerida.
  4. Elastne käevõru. Praegu tõeline trend on aksessuaaride kombineerimine, et luua ainulaadseid ja isikupäraseid kombinatsioone. Valik on suur, kuid kuulikeste ja südamega elastne käevõru on sinu kollektsioonis kindlasti vajalik. See on niklivaba ja kerge ning sobib suurepäraselt ka kingituseks kellelegi, keda armastad!
  5. Maxi käevõru. Kas oled suurte ehete armastaja? Oma ainulaadse ja erilise disainiga suured käevõrud on üha enam moes ja need ei tohi sinu ehtekarbist puududa. Venerdi ehetes on palju keskkonnasõbralikest materjalidest kombinatsioone. Need annavad elu käsitsi valmistatud aksessuaaridele. Meie valikus on näiteks 100% ringlussevõetud alumiiniumist ehete kollektsioon!
  6. Ümarad kõrvarõngad. Nii lihtsaid kui ka keerulised rõngaid saab kanda igal juhul. Käsitööna valminud klassikalisest disainist kuni maxi-mudeliteni kõrvarõngad on parim valik, sest need on kohanduvad iga stiiliga. Lihtsad rõngad sobivad igapäevaseks kandmiseks, suured rõngad vali näo ja kaela rõhutamiseks ning mitmekordsed kõrvarõngad kaunistavad õige rõiva valikut.

Nüüd, kui tead, millised 6 ehet on nö. kohustuslikud, vaata kindlasti ka Venerdi ehtekollektsioone.